Dnes jsme navštívili ZŠ a MŠ Kyselka, kde se konal environmentální program "Co je to kopyto?". Během programu děti provázely místní holandské zakrslé kozy, morčata Pavel a Kapybara, králíček Spiderman a spousta jiných zvířátek. Domů jsme si přivezli plno nových informací a hezkých zážitků.