Dnes naše školka navštívila knihovnu v Libavském Údolí. Děti se dozvěděly, proč se vlastně do knihovny chodí a jak se správně chovat ke knihám. Poté si samy zahrály pohádku ,,O Budulínkovi” a vyrobily si krásné lišky. Za odměnu si odnesly knížku pohádek a omalovánky. Návštěvu jsme si moc užili.