Dnešek byl plný zážitků pro celou naši školku i školu. Děti z 1. a 2. třídy společně s dětmi z MŠ prožily projektový den "LÉTO", který byl zaměřený na letní úkoly. Poslechly si pohádku a zatančily si na Čmeldu a Brumdu. Školáci si navíc vyrobili nádherné obrázky z květin. Žáci starších tříd se vydali do Kynšperku, kde navštívili ZUŠ, venku vytvořili krásné obrazce z přírodnin, a celý den zakončili muzikálem "ZLATOVLÁSKA".